„Gusztustalan vagy” – a Facebookon szóltak be a magyar válogatott kosarasnak

T. Z.T. Z.
2024.12.03. 11:30
Kiss Virág (2) nem hagyta annyiban a kritikákat (Fotó: MKOSZ)
Elszakadt a cérna az egyik szekszárdi kosárlabda-szurkolónál, aki a Facebookon támadta meg, és nevezte „gusztustalannak” Kiss Virág viselkedését. A magyar női válogatott játékosa azonban nem hagyta magát, elegánsan reagált a támadásra.

Mint azt már megírtuk, vasárnap a Szekszárd otthonában lépett pályára a Győr a női kosárlabda NB I-ben. A találkozó előtt a szekszárdiak veretlenül, nyolc sikerrel álltak a bajnokságban, ezt a meccset azonban elveszítették – a győriek könnyed, 103–71-es győzelmet arattak ugyanis. 

Kosárlabda
2024.12.01. 20:14

Női kosár NB I: idegenben ütötte ki a Szekszárdot a Győr

Hatalmas volt a kontraszt a női bajnokság vasárnapi rangadójának két szereplője között.

A mérkőzést követően a szekszárdi klub Facebook-oldalára feltették az eredményt, s a kommentmezőben furcsa szóváltás alakult ki – írta meg az Origo. Az egyik, minden bizonnyal szekszárdi szurkoló elkeseredettségében a következőket írta bejegyzésében:

„Tisztelt Városvezetés, és Megyei vezetők, képviselők! Most kell visszaadni azt a sok segítséget, amit az elmúlt sok évben kaptatok a KSC közösségétől! Ráadásul a Kiss Virág is végig gusztustalan volt! Virág! Több tiszteletet, alázatot! Ha nincs a KSC vezetője, Szabó Gergő, és nem hoz vissza a sportba, akkor a Lidliben lennél pénztáros! Mikor Szekszárdra kerültél, gyenge voltál, mi mégis felkaroltunk, türelmesek voltunk Veled! Kicsit szerényebben! Lányok! Innen is felfelé vezet az út! Ez egy meccs volt, semmi több!”

Kiss Virág nem hagyta annyiban a szurkoló kritikáját, nem sokkal később válaszolt a bántó sorokra:

„Sajnálom, ha így láttad, nem tudom, melyik cselekedetem váltotta ezt ki belőled. Soha nem felejtem el, honnan jöttem és mit adott nekem Szekszárd a karrieremhez, ezt (Szabó) Noémi, (Szabó) Gergő és nagyon sok szurkoló is pontosan tudja! További szép estét!”

A szurkoló aztán később azzal folytatta, hogy a Győr századik pontjának megünneplése nem tetszett neki, az volt túlzó szerinte. Erre azonban már nem érkezett válasz a magyar válogatott kosárlabdázótól. 

 

Legfrissebb hírek

Laczka Miklós: A felelős gondolkodás áll hozzám közelebb

Kosárlabda
14 órája

Takács-Kiss Virág: A legmerészebb álmaimban sem gondoltam, hogy eljutok idáig

Kosárlabda
2026.06.19. 07:21

3x3-as kosár: vb-negyeddöntőben a mieink, Varsóban

Kosárlabda
2026.06.05. 18:57

Női kosárlabda NB I: vérátömlesztés az ezüstérmesnél

Kosárlabda
2026.06.04. 20:32

Tornagyőzelemmel hangolt a vb-re a magyar női 3x3-as kosárválogatott

Kosárlabda
2026.05.26. 12:06

Pósfai Gábor célja, hogy az állami kötelezettséggel járó sportprojektek a megfelelő ütemben haladjanak

Egyéb egyéni
2026.05.25. 15:03

Női kosárlabda NB I: Rátkai Eszter távozott a bajnok Pécstől, folytatás Szekszárdon

Kosárlabda
2026.05.14. 11:45

Hegedűs Péter visszaépítené a bizalmat Győrben

Kosárlabda
2026.05.12. 10:50
Ezek is érdekelhetik