Diósgyőr - Nem adnak pénzt

D. L.D. L.
2003.03.07. 20:42
Címkék
Reszeli Soós István menedzser-igazgató beígért lemondása ellenére még mindig sok a nyitott kérdés Diósgyőrött.
– A kft. működését támogatjuk, ám arról nem lehet szó, hogy közpénzből rendezzük a rossz gazdálkodás következtében felhalmozódott tartozást – mondta érdeklődésünkre Orosz Lajos alpolgármester. – A városnak nincs tulajdona a futballcégben, ennek ellenére évi negyvenmillió forinttal támogatjuk a diósgyőri labdarúgást, mert azt értéknek tartjuk. – Ön szerint miként lehetne kilábalni a válságból?– Ki kell dolgozni egy konszolidációs programot, ám ez a gazdasági társaság menedzsmentjének feladata. Sokkal korrektebb lett volna Reszeli Soós Istvántól, ha decemberben feláll, és kijelenti: elfogyott a pénz, nem tudja tovább csinálni. Befektetőre van szükség, aki fantáziát lát a diósgyőri labdarúgásban.– Igaz-e, hogy találkozott az egykori kispesti tulajdonossal, Koncz Lászlóval? – Ez csak tájékozódó jellegű eszmecsere volt. Elmondtam, hogy az önkormányzat az adósság rendezésében nem kíván szerepet vállalni, kezességvállalás pedig szóba sem jöhet. Legkésőbb szerdáig megoldást kellene találni kell, ellenkező esetben… de inkább nem folytatom.
Legfrissebb hírek

Vb 2026: Horvátország–Ghána

Foci vb 2026
9 perce

Vb 2026: Panama–Anglia

Foci vb 2026
9 perce

NB I: Szlovéniában folytatja az Újpest grúz védője – hivatalos

Labdarúgó NB I
9 perce

Kikapott az ETO, DAC–Csíkszereda döntő lesz a Duna-kupán

Labdarúgó NB I
15 perce

Strandkézilabda-vb: a hetedik helyért játszhat a magyar válogatott

Kézilabda
18 perce

Megvannak a panamai–angol és a horvát–ghánai meccs kezdőcsapatai

Foci vb 2026
54 perce

Kane, Saka és Rashford is kezd az angoloknál Panama ellen – kezdőcsapatok

Foci vb 2026
1 órája

Egy angol már felemelte a vb-trófeát – fotó

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik