Távozik Pajkos János

D. L.D. L.
2003.04.01. 21:09
Címkék
Rossz hetük van a debreceni illetőségű labdarúgóedzőknek: hétfőn Garamvölgyi Lajost menesztették Békéscsabáról, egy nappal később pedig az NB I B-ben szereplő Diósgyőri VTK vezetőedzője, Pajkos János döntött úgy, hogy leköszön. A szakvezető már szombaton elhatározta, hogy távozik, de kedd délelőtt még megtartotta az edzést. A délutáni foglalkozás előtt azonban bejelentette, hogy döntése megmásíthatatlan.
Pajkos Jánosnak elege lett a reménytelennek tűnô harcból, és lemondott tisztérôl
Pajkos Jánosnak elege lett a reménytelennek tűnô harcból, és lemondott tisztérôl
Pajkos Jánosnak elege lett a reménytelennek tűnô harcból, és lemondott tisztérôl
Pajkos Jánosnak elege lett a reménytelennek tűnô harcból, és lemondott tisztérôl
Pajkos Jánosnak elege lett a reménytelennek tűnô harcból, és lemondott tisztérôl
Pajkos Jánosnak elege lett a reménytelennek tűnô harcból, és lemondott tisztérôl
"Pajkos János érdemei vitathatatlanok, hiszen a súlyos helyzetben is sokáig összetartotta az együttest – mondta Nagy Béla, a DVTK Kft. ügyvezetője. – Az elmúlt hónapokban azonban rendkívül kedvezőtlenül alakultak a dolgaink. A téli szünetben több kulcsjátékosunk távozott, ráadásul a tavasz újabb nehézségeket hozott. Több labdarúgónkat kiállították, rengeteg a sérültünk, Pajkos pedig egyszerűen belefáradt az örökös harcba. A szakember úgy ítélte meg, hogy talán egy új edző többet segíthet. Lemondását a gazdasági társaság vezetése elfogadta, és úgy határoztunk, hogy utódjául Vágó Attilát nevezzük ki. A trénerrel a bajnokság végéig állapodunk meg, és abban is bízunk, hogy a jövő héten véglegesen megoldódhat a kft. tulajdonlása.”
Értesülésünk szerint Vágó Attila szerdán tartja meg első edzését Diósgyőrött.
Rossz hír viszont a diósgyőriek számára, hogy a DVTK Kft. sportszervezetet a Magyar Labdarúgóliga fegyelmi bizottsága a március 22-én lejátszott BKV Előre elleni bajnoki mérkőzésen elkövetett fegyelmi vétség miatt 150 ezer forint pénzbüntetéssel sújtotta; igaz, a fegyelmi határozat végrehajtását április 21-ig felfüggesztették. A kiállított piros-fehér futballisták közül Vámosi Csabát hat hétre, április 1-jétől május 13-ig, míg Ulveczki Zoltánt két bajnoki mérkőzéstől eltiltották.
Legfrissebb hírek

Unai Simón megelőzheti Casillast és Zengát is

Foci vb 2026
9 perce

Portugália és Üzbegisztán sem „öltözött át” a csoportkörben – a K-csoport mai mezei

Foci vb 2026
26 perce

Az argentinok barbecue-partival hangoltak Jordánia ellen – videó

Foci vb 2026
35 perce

Maratoni kajak-kenu Eb: Csépe Panna ezüst-, Matkovics Lili Sára bronzérmes

Kajak-kenu
40 perce

A magyar férfi és női rögbisek sem jutottak négy közé a chisinaui Eb-körben

Egyéb csapat
56 perce

Ketten összekaptak a panamaiak edzésén az angolok elleni meccs előtt – videó

Foci vb 2026
1 órája

Mexikói szurkoló a világ legmenőbb farkaskutyája – fotó

Foci vb 2026
1 órája

Az első tornáját nyerte meg Marozsán legyőzője Mallorcán

Tenisz
1 órája
Ezek is érdekelhetik