Nyíregyháza: Erősít az újonc

B. T.B. T.
2003.06.26. 21:01
Címkék
Amint az várható volt, a nyíregyházi közgyűlés áldását adta a város labdarúgásának jövőjéről szóló előterjesztésre. Mindez azt jelenti, hogy az önkormányzat kezdeményezi a Nyírség-Spartacus Labdarúgó Kft.-vel szemben a végelszámolás megindítását. Az eddigi tulajdonos ugyanakkor támogatója lesz az NB I B-ben induló Kertváros FC-nek, amely a jövőben akár a Nyíregyházi Spartacus nevet is viselheti. A csapatot működtető társaság a következő fél évre 20 milliós támogatást kapott, és 2004-ben 40 millió forintot utal majd a számlájára a város.A kertvárosiak hétfőn elkezdték a felkészülést. A története első NB I B-s idényére készülő gárda nyolc (volt) Spartacus-játékost foglalkoztat majd, akik közül Bábik Tiborral, Kocsis Istvánnal és Bardi Gáborral már egyezségre is jutottak, ők a jövő héttől bekapcsolódnak a felkészülésbe. Július 2-án Békéscsabán, 12-én pedig Tiszaújvárosban, a DVSC ellen játszik előkészületi mérkőzést az élvonalba jutást tervező nyíregyházi gárda.
Legfrissebb hírek

Belgium csoportelső lett, Egyiptom nem bírt Iránnal

Foci vb 2026
26 perce

Belgium ötöt vágott Új-Zélandnak, így csoportelső lett

Foci vb 2026
35 perce

A magyar triatlon ünnepi hétvégéje

Képes Sport
1 órája

Videó: így ünnepelték továbbjutásukat a csodatévő zöld-fokiak

Foci vb 2026
1 órája

A félidő után Egyiptom és Belgium áll továbbjutásra

Foci vb 2026
1 órája

Videók: potyogtak a gólok a G-csoport két zárómeccsének első félidejében

Foci vb 2026
1 órája

Nem Bielsa döntött Muslera lecseréléséről

Foci vb 2026
1 órája

Statisztikák: Vozinha legendák mellé ért; a spanyolok 16 éve nem látott mutatvánnyal rukkoltak elő

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik