Honvéd: meztelen igazság

K. K.K. K.
2003.07.05. 22:45
Címkék
Az már végleg eldőlt, hogy a Duró József edzette kispesti futballcsapat a másodosztályban folytatja a küzdelmeket. A piros-feketék célja egyértelmű: minél hamarabb  lehetőleg már jövőre  visszajutni az élvonalba.
Duró József is talán kényszerbôl lezser (Fotó: M. Németh Péter)
Duró József is talán kényszerbôl lezser (Fotó: M. Németh Péter)
Duró József is talán kényszerbôl lezser (Fotó: M. Németh Péter)
Duró József is talán kényszerbôl lezser (Fotó: M. Németh Péter)
Duró József is talán kényszerbôl lezser (Fotó: M. Németh Péter)
Duró József is talán kényszerbôl lezser (Fotó: M. Németh Péter)
Azonban ha a játékoskeretet nézzük, merész kijelentés lenne azt állítani, hogy a gárda esélyes az NB I B-s versenysorozat megnyerésére. Több játékos elhagyja (vagy már elhagyta) a Bozsik-stadiont, erősítésre meg nemigen lehet számítani. Azok a futballisták, akiket marasztalni szerettek volna a vezetők, mindenképpen távoznak. Erős Károly visszatért Újpestre, Dubecz János Szombathelyre igazolt, Torghelle Sándor és Pandur Péter pedig az MTK-t választotta. Az viszont pozitívum lehet a kispestiek számára, hogy a fiatal tehetség, Vadócz Krisztián minden bizonnyal marad az együttesnél. A tinédzsert állítólag több külföldi klub is figyeli, de mivel még szerződés köti a XIX. kerületiekhez, nem valószínű, hogy eligazol. Hercegfalvi Zoltán azonban elhagyta nevelőegyesületét, és Székesfehérvárra igazolt. Így maradnak a – tehetséges, de rutintalan – fiatalok, akiknek csak a lelkesedésében bízhatnak a vezetők. A csapat, mely főleg junior és ifjúsági játékosokból áll, szombaton a Dabast fogadta a Bozsik-stadionban. A meccs érdekessége az volt, hogy a hazaiak – mivel még mindig mezhiányban szenvednek – kék jelzőtrikóban fogadták ellenfelüket… Maradt a "meztelen” igazság: a Kispest kikapott.

Kispest HFC – Rácz FC Dabas 0–2 (0–2)
Bozsik-stadion, 100 néző. V: Csordás
KISPEST, 1. félidő: Molnár – Babos, Mészáros, Hungler, Szekeres – Kaszás, Lázár, Vadócz, Simon – Borgulya, Kozarek. 2. félidő: Uhrin – Hornyák, Sipos, Budovinszky, Vass – Simon, Földesi, Polyák, Vincze – Kovács, Csobánki
DABAS: Váradi – Róza, Galaschek (Cseri L.), Ócsai, Filó T. – Máj, Zabundu (Semsei), Bócz (Schrancz), Funk (Dunai) – Farkas (Budai), Aubel (Bimbó)
G: Aubel, Farkas
Legfrissebb hírek

Felkészülés: nem bírt egymással az Újpest és a kolozsvári Universitatea

Labdarúgó NB I
7 perce

A volt MLS-játékos beszólt Bielsának és Mourinhónak is

Foci vb 2026
10 perce

Francia bírók az ETO FC és a Ferencváros nemzetközi kupanyitányán is

Bajnokok Ligája
19 perce

Felkészülés: a Nyíregyháza kétgólos vereséget szenvedett a Wolfsbergtől

Labdarúgó NB I
36 perce

Ferrari: Kissé furcsa, amikor sárga zászló mellett szerzed meg a pole pozíciót

F1
51 perce

Újra a németek meccsén működik közre a marokkói játékvezető

Foci vb 2026
51 perce

A potyázó Muslera elnézést kért a vb-n nyújtott teljesítménye miatt

Foci vb 2026
57 perce

Márton Richárd Eb-szintet úszott 200 pillangón

Úszás
58 perce
Ezek is érdekelhetik