Erősödő fehérváriak

K. K.K. K.
2003.07.16. 20:13
Címkék
Immár kijelenthető: a Videoton is erősödött a nyár folyamán. A vezetők magyar játékosokon kívül több külföldi futballistát szerződtettek.
A legnagyobb erősítést Marian Savu jelenti, aki az AEL Limassol együtteséből igazolt Székesfehérvárra. A román csatár, a ciprusi légióskodása előtt a Sahtar Donyeck gárdájában szerepelt, ahol több BL-mérkőzésen is pályára lépett. A Videoton szurkolói Savutól várhatják a piros-kékek góljait, hiszen eddig minden alakulatban, amelyikben csak futballozott eredményes volt. A másik román labdarúgó aki a székesfehérváriak középpályáját teheti erősebbé, az Ion Voicu. A 27 éves futballista kétévre szóló szerződést kötött a Videotonnal. A játékosnak lejárt a megállapodása a Rapid Bucurestinél, és ugyan marasztalták a román vezetők, de ő nyugatabbra vágyott. Csank János vezetőedzőnek az tetszett meg a védekező középpályásban, hogy egyaránt jól használja a jobb és a bal lábát is. A Videotonnal kapcsolatos hír még, hogy a csapat szombaton 18 órakor az itt edzőtáborozó lengyel Lublin ellen futballozik majd Székesfehérvárott.
Legfrissebb hírek

Sucic távoli lövésével vezet Horvátország Ghána ellen – videó

Foci vb 2026
14 perce

Vasárnapi sportműsor: kezdődik a foci-vb egyenes kieséses szakasza

Minden más foci
27 perce

Tomori Győző a 11. idényét kezdi a Dabas edzőjeként; Pongó Máté Zalaegerszegen kosarazik tovább

E-újság
30 perce

Az angolok nem bírtak Panamával az első félidőben

Foci vb 2026
34 perce

Horvátország vezet Ghána ellen

Foci vb 2026
47 perce

A másik Lionel – Simon Zoltán publicisztikája

Foci vb 2026
1 órája

Zöld-foki ragyogás – Somogyi Zsolt jegyzete

Foci vb 2026
1 órája

Elkezdődött a Panama–Anglia és a Horvátország–Ghána mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik