Az erőnléttel nincs gond

K. K.K. K.
2003.09.25. 21:44
Címkék
Zombori Zalán nagy önbizalommal kezdte a nyári felkészülést. A kispesti, nem túl szerencsés időszak után remélte, jobb év következik pályafutásában. A bajnokságok azonban már javában elkezdődtek, és a középpályás nevét egyik együttesben sem lehet megtalálni. Zombori Zalán azonban teljes erőbedobással edz, és bízik abban, rövidesen talál magának csapatot, illetve valamelyik klub rátalál majd&
Nincs szerencséje Zombori Zalánnak (balra), hiszen a középpályás nem talált csapatot (Fotó: Danis Barna)
Nincs szerencséje Zombori Zalánnak (balra), hiszen a középpályás nem talált csapatot (Fotó: Danis Barna)
Nincs szerencséje Zombori Zalánnak (balra), hiszen a középpályás nem talált csapatot (Fotó: Danis Barna)
Nincs szerencséje Zombori Zalánnak (balra), hiszen a középpályás nem talált csapatot (Fotó: Danis Barna)
Nincs szerencséje Zombori Zalánnak (balra), hiszen a középpályás nem talált csapatot (Fotó: Danis Barna)
Nincs szerencséje Zombori Zalánnak (balra), hiszen a középpályás nem talált csapatot (Fotó: Danis Barna)
"Már javában zajlanak a küzdelmek, én viszont még nem játszottam tétmérkőzést az idén – mondja elkeseredetten Zombori Zalán. – Pedig már akár holnap pályára léphetnék valahol. Az a gond, hogy sokan azt hiszik, csak télen válok igazolhatóvá. Csakhogy a FIFA-nak van egy olyan rendelete, amely szerint, ha a játékos a saját hibáján kívül nem tud leszerződni valahova az átigazolási időszakon belül, akkor a dátum lejárta után is eligazolhat. Mivel én nem vagyok egyik klub tagja sem, és az orrom is eltört a felkészülés alatt, így ebbe a kategóriába tartozom, és most is igazolható vagyok. ”
A futballista jelenleg az NBI B-ben szereplő Dabasnál készül, ahol volt csapattársa és barátja, Pál Zoltán segíti a játékost, hogy minél jobb formába kerüljön.
"Nagyon jó, és kemény edzéseket tartanak Pál Zoliék. A dabasi foglalkozásokon kívül egyedül is tréningezek, úszok, erősítek, de most már szeretnék végre bajnokikon szerepelni. Egy segítőm még mindig próbál külföldre elhelyezni, én azonban legszívesebben itthon futballoznék tovább. Természetesen jó lenne, ha élvonalbeli klubnál játszhatnék. Érzem, hogy napról napra jobb formába lendülök, úgyhogy most hasznomat látnák….”
Legfrissebb hírek

Vb 2026: Algéria–Ausztria 0–0

Foci vb 2026
22 perce

Vb 2026: Jordánia–Argentína 0–0

Foci vb 2026
23 perce

Történelmi siker, Wissa és Mayele a legjobb 32 közé lőtte a Kongói DK-t

Foci vb 2026
35 perce

Kolumbia ikszelt Portugáliával és megnyerte a csoportot, a kongói DK is továbbjutott

Foci vb 2026
40 perce

Portugália nem tudta megverni Kolumbiát, Horvátországgal találkozik a legjobb 32 között

Foci vb 2026
47 perce

Messi nincs a kezdőben az argentinok utolsó csoportmeccsén

Foci vb 2026
49 perce

Zlatko Dalic: Ha mi Anglia lennénk, nem adták volna meg Ghána gólját

Foci vb 2026
1 órája

Modric, mint a jó bor: Ghána ellen a mezőny legaktívabb tagja volt – statisztikák

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik