Fehérvár: új tulajdonos érkezett, mindenki megkapja a bérét

2007.06.22. 20:18
Címkék
A mai taggyűlésen hivatalosan eldőlt, hogy a következő szezontól a FETÉV-SZER szerezte meg a Fehérvár FC Kft. tulajdonjogát. A labdarúgóklub minden alkalmazottja, játékosa és edzője még ma megkapja májusig a fizetését.
A taggyűlés július 5-én folytatja munkáját- tudtuk meg a futballklub hivatalos honlapjáról. Fehérváron újra visszaállhat minden a normális kerékvágásba, Szauerwein Tivadar ezért is fizeti ki a klub alkalmazásában állókat.A piros-kék gárda idén a 6. helyen végzett a bajnokságban, így lecsúszott az európai kupaszereplésről, ami azért is csalódás, mert az előző évben a fehérváriak jutottak a legtovább a magyar kupacsapatok közül.Az idény közben a csapat élén edzőváltás volt, Csertői Aurél helyére a horvát Marijan Vlak érkezett 2006 novemberében. Az edző egy Diósgyőr elleni 2-0-val mutatkozott be a kispadon, és egy átlagosnak mondható szezont sikerült produkálnia, 7-7 győzelemmel és vereséggel, illetve 5 döntetlennel.
Legfrissebb hírek

Jérémy Doku apa lett, Új-Zéland ellen térhet vissza a belga csapatba

Foci vb 2026
4 perce

Elkezdődött a második félidő!

Foci vb 2026
18 perce

Messi meglőtte a rekordot jelentő 17. vb-gólját – nézze meg mindet!

Foci vb 2026
28 perce

Ochoa védi a mexikói kaput az utolsó csoportmeccsen

Foci vb 2026
30 perce

Argentína 1–0-ra vezet a félidőben

Foci vb 2026
36 perce

Vezet Argentína, Messi most már egyedüli gólrekorder lett

Foci vb 2026
44 perce

Videó: így nem lett Messi egyedül vb-gólrekorder – tizenegyesből

Foci vb 2026
55 perce

Messi rekordot dönthetett volna, de kihagyta a tizenegyest

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik