Labdarúgó NB I: meccsenként két vízszünet a bajnokikon

2007.07.20. 17:45
Címkék
A nagy hőség miatt a labdarúgó NB I nyitófordulójának mérkőzésein is lesz vízszünet.
A magyar szövetség (MLSZ) hivatalos honlapjának tájékoztatása szerint Vágner László, a játékvezetői bizottság elnöke körlevélben kérte a bírókat, hogy mindkét félidőben a 20-25. perc között, amikor nincs játékban a labda, biztosítsanak egy-másfél percet a csapatoknak a felfrissülésre, vízivásra. Ezt az időt a játékrészek végén be kell számítani a hosszabbításba.Csütörtökön az MTK Budapest-FC MIKA UEFA Kupa-selejtezőn az izlandi játékvezető mindkét félidő közepén megállította a játékot, hogy a futballisták folyadékot vehessenek magukhoz.A bajnokság pénteken 19 órakor a Vasas-Tatabánya és a ZTE FC-Paksi FC mérkőzésekkel kezdődik. MTI
Legfrissebb hírek

Portugália magabiztosan vezet Üzbegisztán ellen egy félidő után

Foci vb 2026
22 perce

Változás jön a tizenegyesrúgásoknál?

Foci vb 2026
26 perce

Atlétika: Klekner Hanga második lett Aachenben

Atlétika
35 perce

Cristiano Ronaldo megszerezte az első és a második gólját is a vb-n – videók

Foci vb 2026
43 perce

Cristiano Ronaldo hatodik vb-jén szerzett gólt

Foci vb 2026
1 órája

Gasper Okorn: Úgy látom, jó úton járunk

Kosárlabda
1 órája

Elkezdődött a Portugália–Üzbegisztán csoportmérkőzés

Foci vb 2026
1 órája

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben

Tenisz
1 órája
Ezek is érdekelhetik