MLSZ: Dudics és Koller két, Unierzyski egy meccset hagy ki

2007.09.25. 19:07
Címkék
A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága két mérkőzésre tiltotta el Ivan Dudicsot (ZTE) és Koller Ákost (Fehérvár). Marius Unierzyski (Vasas) egy találkozóval megúszta - erről a szövetség hivatalos honlapja adott hírt.
A siófokiakat túlugró Unierzyski egy meccset kapott
A siófokiakat túlugró Unierzyski egy meccset kapott
A siófokiakat túlugró Unierzyski egy meccset kapott
A siófokiakat túlugró Unierzyski egy meccset kapott

Mindhárom játékost a legutóbbi NB I-es fordulóban állítottak ki a játékvezetők.
NB I
Marius Unierzyski (Vasas) 1 bajnoki mérkőzésre szóló eltiltás
Ivan Dudics (Zalaegerszegi TE) 2 bajnoki mérkőzésre szóló eltiltás
Koller Ákos (FC Fehérvár) 2 bajnoki mérkőzésre szóló eltiltás
NB II
Soós Imre vezetőedző (Mosonmagyaróvár) írásbeli megrovás
Buzás Viktor (Cegléd) 2 bajnoki mérkőzésre szóló eltiltás
Toplenszki Szabolcs (Mezőkövesd) 1 bajnoki mérkőzésre szóló eltiltás
Molnár Zsolt (Bőcs) 2 bajnoki mérkőzésre szóló eltiltás
Bodnár János (Baktalórántháza) 1 bajnoki mérkőzésre szóló eltiltás
Fodor Tamás (Komló) 1 bajnoki mérkőzésre szóló eltiltás
Legfrissebb hírek

A rúdugró Böndör Márton idénye idő előtt befejeződött

Atlétika
5 perce

Ezért nem alkalmazták Jude Bellinghammel szemben az új szabályt

Foci vb 2026
37 perce

Szumó Eb: fiatal, de rutinos csapattal utazik a magyar válogatott

Egyéb egyéni
50 perce

Milyen tortát kapott Messi a 39. születésnapjára? – fotó

Foci vb 2026
58 perce

Eastbourne-i tenisztorna: Stollárék bejutottak az elődöntőbe

Tenisz
1 órája

Egy kis történelem: köpés, harapás: botrányos egy vb-nap! Pedig a brazilok… – videók

Foci vb 2026
1 órája

Egymeccses eltiltást kapott a szájeltakaró paraguayi játékos

Foci vb 2026
1 órája

Történelmi döntés a NOB-nál: minden olimpikon több mint 3 millió forintot kap az olimpiai részvételért

Egyéb egyéni
1 órája
Ezek is érdekelhetik