A Kecskeméti TE honlapja szerint a hétvégén elbúcsúzik Kecskeméttől a csapat zambiai légiósa, Mischek Lungu.
Tomiszlav Szivics vezetőedző szerint a játékos hozzáállása és viselkedése nem volt megfelelő, ezért közös megegyezéssel szerződést bontottak a középpályással.Lungu egyébként annak ellenére nem kapott lehetőséget az első csapatban, hogy sok sérült és eltiltott nehezítette a mester dolgát.
Legfrissebb hírek

Szegedről jön a KTE harmadik igazolása – hivatalos
Labdarúgó NB II
2026.05.21. 13:48

NB II: Banó-Szabó Bence a Vasasé – hivatalos
Labdarúgó NB II
2026.02.10. 17:49
Ezek is érdekelhetik





