Honvéd: amnesztiában részesülnek a kitiltott szurkolók

2009.01.28. 01:58
A Budapest Honvéd hivatalos közleményben jelentette be, hogy az egyesület 100 éves jubileuma alkalmából amnesztiában részesíti azokat a szurkolókat, akiket korábban magatartásuk miatt kitiltottak a Bozsik-stadionból.
„A 2009–2010-es szezonban ünnepli 100 éves fennállását a Budapest Honvéd. A jubileum alkalmából a klub szeretne gesztust tenni azok felé, akik egyszer-egyszer megfeledkeztek magukról, de szeretnének segíteni és közreműködni a jubileumi évben és a Honvéd általános fejlődésében. Ezért a vezetőség azokat a szurkolókat, akiket a még érvényben lévő kitiltások érintenek, azonnali amnesztiában részesíti, a büntetésüket feloldja” – áll a klub közleményében.
Legfrissebb hírek

Közel az egyezség, az MTK-hoz igazolhat a Honvéd támadója – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 11:21

A 42 éves Tomás Tujvel hosszabbított a Honvéddal

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 19:58

Csehországból is érdeklődnek a Honvéd tehetsége iránt – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.05.26. 14:42

Megjósolt váltás: külföldi szakember érkezhet Feczkó Tamás helyére

Labdarúgó NB I
2026.05.26. 11:00

NB I: a bajnoktól igazolt védőt az újonc Honvéd

Labdarúgó NB I
2026.05.25. 10:43

Szerződést hosszabbított a Honvéd csapatkapitánya

Labdarúgó NB I
2026.05.23. 20:05

A Honvéd szerződést bontott Feczkó Tamással – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.05.22. 19:36

Szó sincs a Honvédról, a Csákvár továbbra is a Puskás Akadémia fiókcsapataként szerepel

Labdarúgó NB II
2026.05.21. 18:35
Ezek is érdekelhetik