Bp. Honvéd: a pocsék játék miatt visszatérítik a jegyek árát

2009.03.30. 17:19
A Budapest Honvéd labdarúgócsapata a klub hivatalos honlapján közölte, hogy azoknak a szurkolóknak, akik vasárnap jegyet váltottak a gárda PMFC elleni Ligakupa-mérkőzésére, visszatéríti a belépőjegy árát. A Bozsik-stadionban megrendezett mérkőzést 1–0-ra elveszítette Sisa Tibor csapata.
„Csapatunk tegnap elfogadhatatlan teljesítményt nyújtott a PMFC ellen, és szégyenletes, de megérdemelt vereséget szenvedett a Ligakupa elődöntőjének első mérkőzésén. A Budapest Honvéd vezetősége elnézést kér szurkolóinktól, és úgy gondolja, hogy a tegnap nyújtott teljesítményért helytelen lenne pénzt elfogadni azoktól, akik rossz időben és minden nehézség ellenére kitartanak a kispesti csapat mellett. Ezért azoknak a szurkolóknak, akik 2009. április harmadikáig, azaz péntek este hat óráig a tegnapi mérkőzésre vásárolt jegyszelvénnyel megjelennek a Budapest Honvéd könyvelésén, a teljes jegyárat a szelvény ellenében a vezetőség megtéríti” – adta hírül közleményében a klub.A találkozót 500 néző tekintette meg.
Legfrissebb hírek

Közel az egyezség, az MTK-hoz igazolhat a Honvéd támadója – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 11:21

A 42 éves Tomás Tujvel hosszabbított a Honvéddal

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 19:58

Csehországból is érdeklődnek a Honvéd tehetsége iránt – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.05.26. 14:42

Megjósolt váltás: külföldi szakember érkezhet Feczkó Tamás helyére

Labdarúgó NB I
2026.05.26. 11:00

NB I: a bajnoktól igazolt védőt az újonc Honvéd

Labdarúgó NB I
2026.05.25. 10:43

Szerződést hosszabbított a Honvéd csapatkapitánya

Labdarúgó NB I
2026.05.23. 20:05

A Honvéd szerződést bontott Feczkó Tamással – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.05.22. 19:36

Szó sincs a Honvédról, a Csákvár továbbra is a Puskás Akadémia fiókcsapataként szerepel

Labdarúgó NB II
2026.05.21. 18:35
Ezek is érdekelhetik