A Budapest Honvéd labdarúgócsapata a klub hivatalos honlapján közölte, hogy azoknak a szurkolóknak, akik vasárnap jegyet váltottak a gárda PMFC elleni Ligakupa-mérkőzésére, visszatéríti a belépőjegy árát. A Bozsik-stadionban megrendezett mérkőzést 1–0-ra elveszítette Sisa Tibor csapata.
„Csapatunk tegnap elfogadhatatlan teljesítményt nyújtott a PMFC ellen, és szégyenletes, de megérdemelt vereséget szenvedett a Ligakupa elődöntőjének első mérkőzésén. A Budapest Honvéd vezetősége elnézést kér szurkolóinktól, és úgy gondolja, hogy a tegnap nyújtott teljesítményért helytelen lenne pénzt elfogadni azoktól, akik rossz időben és minden nehézség ellenére kitartanak a kispesti csapat mellett. Ezért azoknak a szurkolóknak, akik 2009. április harmadikáig, azaz péntek este hat óráig a tegnapi mérkőzésre vásárolt jegyszelvénnyel megjelennek a Budapest Honvéd könyvelésén, a teljes jegyárat a szelvény ellenében a vezetőség megtéríti” – adta hírül közleményében a klub.A találkozót 500 néző tekintette meg.
Legfrissebb hírek

A 42 éves Tomás Tujvel hosszabbított a Honvéddal
Labdarúgó NB I
2026.06.19. 19:58

NB I: a bajnoktól igazolt védőt az újonc Honvéd
Labdarúgó NB I
2026.05.25. 10:43

Szerződést hosszabbított a Honvéd csapatkapitánya
Labdarúgó NB I
2026.05.23. 20:05
Ezek is érdekelhetik




