A honvedfc.hu tájékoztatása szerint Palásthy Norbert kérésére a Bp. Honvéd labdarúgócsapata szerződést bontott a csatárral. A labdarúgó a több játéklehetőség reményében szeretett volna távozni.
„A Kispesten eltöltött három év óriási élményt jelentet a számomra, mert egy olyan világhírű klub játékosa lehettem, ahol egykoron Puskás Öcsi bácsi, Bozsik Cucu bá, és számtalan fantasztikusan nagy játékos játszott. Hálás vagyok azért, hogy a klub a legnehezebb időkben, sérüléseim és szüleim elvesztése idején, is mellettem állt. Köszönettel tartozom a szurkolóknak is, életem egyik szép szakasza zárult le a mai nappal" – idézi a honlap a játékost.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A 42 éves Tomás Tujvel hosszabbított a Honvéddal
Labdarúgó NB I
2026.06.19. 19:58
Ezek is érdekelhetik





