Herczeg András klubmenedzser szerint rengeteg problémával kellett szembenéznie a DVSC-nek ebben a szezonban. A szakember éppen ezért is büszke arra, hogy komoly riválisok előtt sikerült megnyerniük a bajnokságot.
„Az embernek lepereg az egész szezon a szeme előtt. Rengeteg problémánk volt az idény alatt" – mondta Herczeg András, a DVSC klubmenedzsere a KTE elleni mérkőzés után a Sport Tv-nek..
„Sokat szapultak és kritizáltak minket. A játékosaim mégis helyt álltak. Nagy menetelésen vagyunk túl, de még ott van a szerdai mérkőzés, ami nagyon fontos a számunkra. Nagyon büszke vagyok, hogy igen komoly riválisok előtt sikerült megnyernünk a bajnokságot."
Legfrissebb hírek

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik




