DVSC: Szélesi a görög újonccal kötött kétéves szerződést

2010.06.26. 15:24
A válogatott védő, Szélesi Zoltán elhagyja a DVSC labdarúgócsapatát. A futballista kétéves szerződést kötött a görög élvonal újoncával, az Olympiakosz Volosszal.  

Amint arról elsőként beszámoltunk, Szélesi Zoltán Görögországba utazott, hogy ma tárgyaljon az Olympiakosz Volosz vezetőivel, és miután megállapodtak a felek, a védő kétéves szerződést írt alá.

További részleteket itt olvashat az átigazolásról!

 

Legfrissebb hírek

Navarro: A vezetők úgy döntöttek, nem hosszabbítanak

Labdarúgó NB I
2026.05.17. 13:21

Robbie Keane: Egy ilyen győzelem Újpesten nagy önbizalmat adhat

Labdarúgó NB I
2026.05.03. 19:46

Ha az Újpest bő 10 év után újra legyőzi a Fradit, már vasárnap bajnok lehet az ETO

Labdarúgó NB I
2026.05.01. 12:44

Az ETO legutóbb abban az évben tudta megverni a Debrecent, amikor negyedszer bajnok lett

Labdarúgó NB I
2026.04.24. 13:50

Szélesi Zoltán: Két nap szabadságot adok a futballistáknak

Labdarúgó NB I
2026.04.18. 07:20

Az ETO 13 év után győzné le újra Győrben a Ferencvárost

Labdarúgó NB I
2026.04.17. 15:30

Sorozatban harmadszor rabolna pontot a DVTK az Üllői útról; kedvenc ellenfeléhez utazik az ETO

Labdarúgó NB I
2026.04.10. 14:05

Révész Attila bírózott, Nuno Campos a szurkolókat dicsérte a ZTE–Kisvárda bajnoki után

Labdarúgó NB I
2026.04.05. 11:53
Ezek is érdekelhetik