Újpest FC: Foxi Kecskeméten folytatja pályafutását

2010.07.20. 13:20
 A két klub kedden véglegesített megállapodása értelmében Foxi Kethevoama az Újpest FC-től a Kecskeméti TE-Ereco csapatához szerződött – adta hírül a fővárosi klub hivatalos honlapja.

A kecskeméti klub végleg vásárolta meg a 24 esztendős közép-afrikai Foxi játékjogát.

A támadó középpályás 2007 nyarán, Diósgyőrből került Újpestre, az elmúlt három évben összesen 73 NB I-es mérkőzésen 13 gólt szerzett a lila-fehéreknél.

Legfrissebb hírek

NB I: hosszabbított az Újpest saját nevelésű játékosa – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 10:29

Fél évre felfüggesztették az Újpest új stadionjának engedélyezési eljárását

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 16:00

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59

NB I: Fenyő Noah végleg az Újpesté

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 18:16

Újpest: régi és új arcok érkeztek az utánpótlásba – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 15:22

NB II: korábbi U-válogatott játékost igazolt a Kecskemét – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.28. 11:00

Szegedről jön a KTE harmadik igazolása – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.21. 13:48

Hosszabbított Banai Dáviddal az Újpest – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.05.20. 17:03
Ezek is érdekelhetik