A Haladás hivatalos honlapján tette közzé, hogy megbüntette Molnár Balázst, akit még a Pápa elleni bajnokin állítottak ki, mert elvette a játékvezető kezéből a piros lapot, és a földre dobta.
A klub egy havi fizetését megvonta a játékosnak, akit korábban az MLSZ fegyelmi bizottsága négy meccsről eltiltott.
| |
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






