A KTE labdarúgócsapatának kongói támadója, Francis Litsingi meghívót kapott hazája válogatottjába a szeptember 4-ei Szudán elleni idegenbeli Afrikai Nemzetek Kupája-selejtezőre – adta hírül a kecskeméti klub hivatalos honlapja.
Francis Litsingit meghívták a kongói válogatottba a szeptember 4-ei Szudán elleni Afrikai Nemzetek Kupája-selejtezőre. A meghívó értelmében Litsingi szeptember 1-jén utazik majd a válogatotthoz, és szeptember 7-én tér vissza Kecskemétre.
A támadó először ölthetné magára hazája címeres mezét.
Legfrissebb hírek

A Vasas és a KTE bejelentette a Pálinkás–Németh-cserét
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 14:27
Ezek is érdekelhetik






