Újpest: Csak a győzelem jár a fejemben - Vermes Krisztián

2010.08.13. 20:24
Vermes Krisztián, az Újpest védője klubja hivatalos honlapjának beszélt a szerdai angol–magyar felkészülési mérkőzésről és a Siófok elleni bajnokiról.

„A Siófok otthon remekül kezdte a szezont, döntetlent játszott a bajnoki címre törő Videotonnal, sokáig vezetett is, tehát most sem lesz könnyű dolgunk szombaton, de nekem csak a győzelem jár a fejemben. Főleg a rutinos Sowunmi Thomasra kell figyelnünk, veszélyes, erős, gyors csatár, bízom benne, hogy sikerül majd »levennünk« a pályáról" – bizakodott Vermes Krisztián.

A válogatott védő emellett a nemzeti csapat angliai vendégszerepléséről is beszélt.

„Hétfőn utaztunk el, és már aznap edzettünk is a másodosztályú Watford edzőközpontjában, mondanom sem kell, kifogástalan körülmények között. Kedden már a Wembleyben gyakoroltunk. Talán kevesen tudják, hogy a legendás stadion gyepszőnyege félig műfű, mivel máshogy nem tudják rendesen megoldani a szellőzést, ez az elején furcsa volt, de hamar meg lehet szokni. Egervári Sándor mindenkinek lehetőséget szeretett volna adni, én az előzetes tervek szerint az utolsó fél órában álltam volna be, de Lipták Zoltán és Elek Ákos sérülése felborította a forgatókönyvet. Nem vagyok csalódott, szeretnék továbbra is olyan teljesítményt nyújtani, hogy számításba vegyenek a válogatottnál is" – mondta Vermes.

Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:55

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 09:21

Labdarúgás: az FTC nyerte az U16-os és az U19-es Magyar-kupát is

Utánpótlássport
2026.06.13. 20:30

Labdarúgás: a Vasas Kubala Akadémia nyerte meg az U17-es Magyar-kupát

Utánpótlássport
2026.06.12. 20:40

Tóth Balázs: A második félidő sokkal jobban nézett ki, az első nem volt jó

Magyar válogatott
2026.06.10. 10:24

Szűcs Tamás a Szoboszlai Dominiknek adott gólpasszáról: Tudtam, hogy ott lesz

Magyar válogatott
2026.06.10. 09:25
Ezek is érdekelhetik