Újpest: Tisza bizonyítaná, hogy méltó a kapitányi karszalagra

2010.08.02. 23:02
Tisza Tibor, az Újpest FC 25 éves labdarúgója a Győr elleni vasárnapi bajnokin csapatkapitányként léphetett a Szusza Ferenc Stadion gyepére. A 0–0-ra végződött mérkőzésen a csatár többször is közel állt a gólszerzéshez, de végül nem sikerült betalálnia. Ennek ellenére büszke csapatára, és szeretné bebizonyítani, hogy érdemes a kapitányi karszalagra.

„Nagyon fegyelmezetten játszottunk, büszke vagyok a csapatra. Három fiatal, sajátnevelésű játékos is szerepet kapott a mérkőzésen, többek között ezért is volt nagy fegyvertény a masszív Győr elleni döntetlen. A srácokról mind szakmailag, mind emberileg csak jókat tudok mondani, nagy jövő előtt állnak. Bízom benne, hogy ilyen teljesítményt fognak nyújtani a továbbiakban is. Megtiszteltetés számomra, hogy megkaptam a karszalagot, maximálisan motivál engem, szeretnék úgy viselkedni a pályán kívül és azon belül is, hogy bebizonyítsam, érdemes vagyok arra, hogy kapitány legyek. Tudom, ez nagy felelősséggel jár, de úgy érzem, hogy meg tudok felelni az elvárásoknak" – nyilatkozta az ujpestfc.hu-nak Tisza Tibor.

Legfrissebb hírek

NB I: Szlovéniában folytatja az Újpest grúz védője – hivatalos

Labdarúgó NB I
8 órája

NB I: hosszabbított az Újpest saját nevelésű játékosa – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 10:29

Fél évre felfüggesztették az Újpest új stadionjának engedélyezési eljárását

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 16:00

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59

NB I: Fenyő Noah végleg az Újpesté

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 18:16

Újpest: régi és új arcok érkeztek az utánpótlásba – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 15:22

Hosszabbított Banai Dáviddal az Újpest – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.05.20. 17:03

Lenny Joseph: Bajnokok és kupagyőztesek akarunk lenni!

Labdarúgó NB I
2026.05.03. 19:56
Ezek is érdekelhetik