Az MLSZ csökkentette az Újpest büntetését

2010.10.11. 18:03
null
A Haladás ellen ismét szurkolóik előtt játszhatnak a lila-fehérek (Fotó: Németh Ferenc, archív)
Címkék
A Magyar Labdarúgó-szövetség fellebbviteli bizottsága hétfőn délután tárgyalta az Újpest fellebbezését az Újpest FC–Ferencváros bajnoki mérkőzés után kiszabott első fokú büntetések ügyében.

A fellebbviteli bizottság határozatában egy mérkőzésre mérsékelte a zárt kapuk mögött rendezendő mérkőzések számát, és helybenhagyta az egymillió forintos pénzbüntetést – adta hírül a lila-fehérek hivatalos honlapja.

Mindez azt jelenti, hogy a pénteken 19:00 órakor kezdődő, Haladás elleni bajnoki mérkőzést szurkolók előtt rendezheti meg az Újpest FC a Szusza Ferenc Stadionban.

„A fellebbviteli testület megállapította az Újpest FC fegyelmi vétségét, ám azt is, hogy a fegyelmi bizottság büntetése aránytalanul súlyos. Mint ismeretes: első fokon két hazai bajnoki mérkőzés zárt kapuk mögötti megrendezésével és egymillió forintos pénzbüntetéssel sújtották az Újpest FC-t. Klubunk a Szolnoki elleni bajnoki találkozó megrendezésével letöltötte a »zárt kapus« büntetési tételt" – fogalmaz az ujpestfc.hu beszámolója.

Legfrissebb hírek

NB I: hosszabbított az Újpest saját nevelésű játékosa – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 10:29

Fél évre felfüggesztették az Újpest új stadionjának engedélyezési eljárását

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 16:00

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59

NB I: Fenyő Noah végleg az Újpesté

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 18:16

Újpest: régi és új arcok érkeztek az utánpótlásba – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 15:22

Hosszabbított Banai Dáviddal az Újpest – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.05.20. 17:03

Lenny Joseph: Bajnokok és kupagyőztesek akarunk lenni!

Labdarúgó NB I
2026.05.03. 19:56

Robbie Keane: Egy ilyen győzelem Újpesten nagy önbizalmat adhat

Labdarúgó NB I
2026.05.03. 19:46
Ezek is érdekelhetik