Dárdai Pál hathatós közreműködésével Berlinbe exportálja sérült játékosait a Győri ETO FC.
A térdműtéten áteső Valentin Babic, Tokody Tibor páros, valamint a combizom- és térdbántalmakkal küszködő Szabó Ottó, illetve a részleges combizomszakadást szenvedő román Onisor-Mihai Nicorec is Németországba utazik, hogy a Hertha BSC rehabilitációs központjában kezeljék.
A labdarúgók nem lesznek egyedül a német fővárosban, az ETO rehabilitációért felelős edzője, Holanek Zoltán velük tart.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

NB I: Fenyő Noah végleg az Újpesté
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 18:16

Pécs, Berlin, Újpest: Dárdai Pál fél évszázados meséje
Labdarúgó NB I
2026.03.16. 06:57
Ezek is érdekelhetik




