Győri ETO: Dárdai Pál segítségével négy játékos utazik Berlinbe

2011.01.15. 13:10
Dárdai Pál hathatós közreműködésével Berlinbe exportálja sérült játékosait a Győri ETO FC.

A térdműtéten áteső Valentin Babic, Tokody Tibor páros, valamint a combizom- és térdbántalmakkal küszködő Szabó Ottó, illetve a részleges combizomszakadást szenvedő román Onisor-Mihai Nicorec is Németországba utazik, hogy a Hertha BSC rehabilitációs központjában kezeljék.

A labdarúgók nem lesznek egyedül a német fővárosban, az ETO rehabilitációért felelős edzője, Holanek Zoltán velük tart.

Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek

Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

NB I: Fenyő Noah végleg az Újpesté

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 18:16

Kőszárhegyen jótékonykodott Dárdai Pál, Juhász Roland és Németh Krisztián

Minden más foci
2026.06.08. 12:34

Kézi: nagy csatában kikapott a Győr a Bukaresttől az ifi leány BL-ben

Utánpótlássport
2026.06.06. 14:38

Kézi: hullámvölgy nélkül menetelt az U16-os bajnoki címig a Győri ETO

Utánpótlássport
2026.05.29. 09:01

Gálázva jutott sorozatban tizedszer a négy közé az ETO a kézi BL-ben

Kézilabda
2026.04.25. 17:30

Dárdai Pál: Először szépen szólok, utána hangosan figyelmeztetek, aztán „lapát” – VIDEÓK

Labdarúgó NB I
2026.04.21. 12:41

Pécs, Berlin, Újpest: Dárdai Pál fél évszázados meséje

Labdarúgó NB I
2026.03.16. 06:57
Ezek is érdekelhetik