A DVSC-TEVA hivatalos honlapján tette közzé, hogy Illés Gyula lemaradhat a Paks elleni, szombati bajnokiról, mivel begyulladt a foga.
A középpályás már a Loki tegnapi, Kecskemét elleni Ligakupa-meccsén sem lépett pályára, mivel kedd reggel gyulladt be a foga.
A futballista ma sem lett jobban, ezért fogorvoshoz kellett mennie, de még nem tudni, milyen beavatkozásra lesz szükség.
Legfrissebb hírek

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





