Megegyezett egymással a Kecskeméti TE-Ereco és a Zalaegerszegi TE FC vezetősége, így a kecskemétiek csatára, Simon Attila tavasszal is a zalai együttesben szerepel kölcsönben – írja a delmagyar.hu regionális portál.
A KTE tavaly augusztusban már kölcsönadta fél évre a támadót a ZTE FC-nek, Egerszegen öt gólig jutott az ősz során. Simon a kölcsönadás lejártát követően Kecskeméten kezdte meg a felkészülést, majd a mai napon hivatalosan is visszakerült kölcsönbe Zalaegerszegre, szerződése 2011. június 30-ig szól.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A Vasas és a KTE bejelentette a Pálinkás–Németh-cserét
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 14:27
Ezek is érdekelhetik





