Zalaegerszeg: már 2000 jegyet eladtak a Haladás elleni derbire

2011.02.25. 11:37
A ZTE labdarúgócsapatának vezetői a fagyos idő ellenére úgy készülnek, hogy holnap megrendezik a Haladás elleni nyugat-magyarországi derbit. A mérkőzés iránt nagy az érdeklődés, már kétezer jegy elkelt.

„A ZTE Aréna talaja már egy hete kemény, fagyott, de hó nincs rajta" – nyilatkozta a ZTE hivatalos honlapjának Dézsi Attila, a zalai klub ügyvezető igazgatója.

„A Haladás vezetőivel folyamatosan egyeztetünk, jelenleg a hidegen kívül nincsen más akadálya a mérkőzés lejátszásának. Nyilván nem ideálisak a körülmények, a játékosoknak a játékon kívül figyelni kell a testi épségükre is ilyen talajon. Eladtunk kétezer jegyet, kiadványt jelentettünk meg az alkalomra, minden elő van készítve a mérkőzésre. Játszani szeretnénk, és letudni a derbit. Nyilván, ha éjszaka komoly mennyiségű hó esik, akkor új helyzet áll elő, de itt még nem tartunk" – tette hozzá a sportvezető.

Legfrissebb hírek

Együttműködési megállapodást kötött az NB II újoncával a ZTE FC

Labdarúgó NB I
2026.06.26. 11:10

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

NS-infó: együttműködés jöhet a ZTE és a Nafta között – Zalaegerszegről érkezhet edző, játékos is

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 15:34

Mim Gergely távozik a ZTE-től – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.05.27. 15:44

Hiába a sima FTC-siker a ZTE ellen, a zöld-fehérek csak a 2. helyen végeztek az NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.05.16. 19:06

Gruber Zsombor: Nincs mese, meg kell nyernünk a kupát!

Labdarúgó NB I
2026.05.08. 10:58

Megvan, mikor dől el a bajnoki cím és dobogó sorsa az NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.05.04. 14:06
Ezek is érdekelhetik