KTE: „Jól jött a tornagyőzelem, összekovácsol bennünket” - Gyagya

2012.02.13. 20:27
Mint ismeretes, a Kecskemét labdarúgócsapata a hétvégén nemzetközi tornát nyert Horvátországban – a csapat hivatalos honlapján Gyagya Attila értékelt.

„Viszonylag kiegyensúlyozott meccsen sikerült megszerezünk a győzelmet, de fontos tényezőnek mondanám a szelet is. Az első félidőben inkább a Pulát támogatta, ezért is kezdeményeztek többet, a másodikban aztán ez a javunkra fordult meg. Nagyon kulturáltan futballozott az ellenfél, inkább játszani szerettek volna nem harcolni" – nyilatkozta a vasárnapi döntőben a KTE első gólját szerző Gyagya Attila a kecskemetite.hu-nak.

„Ez a Pomorac és a Koper ellen nem így nézett ki, mindkét csapat túlzottan keményen, sokszor talán már alattomos belépőkkel próbált érvényesülni. A tornagyőzelem jól jött, szerintem ez a csapatmorálnak is jót tesz. Megterhelő ennyi meccset ilyen rövid idő alatt lejátszani, de véleményem szerint ez csak még jobban összekovácsol bennünket" – tette hozzá a védő.

Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
14 órája

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 15:00

A Vasas és a KTE bejelentette a Pálinkás–Németh-cserét

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 14:27

A Csíkszereda bejelentette Szabó Alex szerződtetését – hivatalos

Légiósok
2026.06.15. 12:25

Vasas: játékoscsere a KTE-vel, Kovács Patrik is érkezhet – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.10. 18:44

Gólerős csatárt szerződtetett az NB II-es Kecskemét – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.09. 14:47

Csíkszereda: a héten érkezik Szabó István első, magyarországi igazolása – NS-infó

Minden más foci
2026.06.08. 15:52

KTE: a tízgólos csatárról már megegyeztek és a Vasastól is igazolhatnak – NS-infó

Labdarúgó NB II
2026.05.29. 10:34
Ezek is érdekelhetik