Újpest: a bosnyák szövetségi kapitány unokaöccsét tesztelik Belekben

2012.02.09. 14:49
Címkék
A tervek szerint csütörtökön érkezik meg a labdarúgó NB I-ben szereplő Újpest beleki edzőtáborába a belga-bosnyák középpályás, Tino-Sven Susic. A 20 éves játékos tesztelésen vesz részt, és a jövő hét végéig biztosan a lila-fehérekkel készül.

Az Újpestben csütörtöktől próbajátékosként szereplő ballábas támadó középpályás, Tino Susic a belga Standard Liege futballistája, tagja volt az U19-es belga válogatottnak is – adta hírül az ujpestfc.hu.

A 20 éves futballista nagybátyja, Safet Susic a jelenlegi bosnyák szövetségi kapitány. Susic – megérkezését követően – minden bizonnyal részt is vesz az Újpest délutáni edzésen.

Legfrissebb hírek

NB I: hosszabbított az Újpest saját nevelésű játékosa – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 10:29

Fél évre felfüggesztették az Újpest új stadionjának engedélyezési eljárását

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 16:00

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59

NB I: Fenyő Noah végleg az Újpesté

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 18:16

Újpest: régi és új arcok érkeztek az utánpótlásba – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 15:22

Hosszabbított Banai Dáviddal az Újpest – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.05.20. 17:03

Lenny Joseph: Bajnokok és kupagyőztesek akarunk lenni!

Labdarúgó NB I
2026.05.03. 19:56

Robbie Keane: Egy ilyen győzelem Újpesten nagy önbizalmat adhat

Labdarúgó NB I
2026.05.03. 19:46
Ezek is érdekelhetik