
Farkas elfogadta a Kecskemét ajánlatát (Fotó:kecskemetite.hu)
A Kecskemét NB I-es labdarúgócsapatában folytatja pályafutását Farkas Balázs, a 32 éves védekező középpályás, aki 2011-ben bajnok lett a Videotonnal.
A 32 éves középpályás legutóbb a Vasas labdarúgója volt, tavaly nyáron szerződött a Fáy utcába, ahol 18 meccsen lépett pályára a szezonban.
Farkas Balázzsal 1+1 éves szerződést írt alá a KTE.
A rutinos futballista szülővárosában, Győrben mutatkozott be az NB I-ben, majd játszott az FC Sopronban, később Újpesten, ahol bajnoki ezüstérmet szerzett. A Megyeri útról a Videotonhoz szerződött 2005-ben, ott bajnoki bronz- és ezüstérem után 2011-ben aranyérmet szerzett. Nem sokkal ezután, az új vezetőedző, Paulo Sousa érkezését követően távozott a Vasashoz.
Farkas összesen 331 meccsen lépett pályára az NB I-ben, és négyszer a címeres mezt is magára ölthette.
Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett
Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51

A Vasas és a KTE bejelentette a Pálinkás–Németh-cserét
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 14:27

Az ETO-tól is távozik a 24 éves csatár
Labdarúgó NB I
2026.06.09. 14:19
Ezek is érdekelhetik




