A labdarúgó NB I-ben szereplő Kecskemét védője, Balogh Béla szerint egyelőre a munka az első, később jönnek az eredmények is – utalt a Pandurii elleni felkészülési mérkőzésre.
„Nálunk még más fázisban tart a felkészülés, most a munkára helyezzük a hangsúlyt, ami a későbbiekben kamatozni is fog véleményem szerint” – nyilatkozta Balogh a kecskemetite.hu-nak.
A kecskeméti védő beszélt még a lipóti edzőtáborról is: „Mindennel elégedettek lehetünk, a pályák kitűnőek. Nyugodt és ideális körülmények között készülhetünk. A holnapi meccs előtt még vár ránk egy taktikai értekezlet, ma a regenerálásé volt a főszerep” – mondta Balogh.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A Vasas és a KTE bejelentette a Pálinkás–Németh-cserét
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 14:27
Ezek is érdekelhetik





