A labdarúgó NB I-ben szereplő DVTK nyáron igazolt kapusa, Ribánszki László szerint alkalmas a keret, hogy a bajnokság végén a tabella elején végezzenek, bár hozzátette, sok munka áll még előttük.
„Nem akarok nagy dolgokat mondani, főleg nem helyezéseket, de nyugodtan lehet a felsőbb régiókban gondolkodni. Erre biztosan alkalmas a csapatunk, a megvalósításhoz azonban még sok munkára van szükség, illetve megfelelően kell koncentrálni minden mérkőzés minden egyes percében, és akkor jönni fognak az eredmények is" – nyilatkozta a nyáron a Siófokról érkező Ribánszki László a klub hivatalos honlapjának.
Legfrissebb hírek

ZTE: bejelentették a Babos Bence, Németh Dániel cserét
Labdarúgó NB I
2026.06.17. 09:51
Ezek is érdekelhetik






