DVTK: Sehol sem adjuk fel, Kispesten sem - Sisa

2012.08.05. 10:06
A labdarúgó NB I 2. fordulójának záró mérkőzésén vasárnap 18.30 órától Budapest Honvéd–Diósgyőri VTK találkozót rendeznek. Sisa Tibor, a diósgyőriek vezetőedzője szerint a Honvéd előrébb tart csapatánál, mert már több találkozót játszott a szezonban, ezért nagyon nehéz mérkőzésre számít.

„Ismét egy patinás, többszörös magyar bajnok fővárosi csapat ellen játszunk – idézi a Diósgyőr vezetőedzőjét, Sisa Tibort a dvtk.eu. – Az Európa-ligás szereplésük miatt ők korábban kezdték a felkészülésüket és már öt tétmérkőzés van ebben a szezonban a lábukban, így előrébb tartanak. Nagyon nehéz mérkőzés vár ránk, de mi azt ígértük magunknak és azoknak, akik hisznek és bíznak bennünk, hogy sehol sem adjuk fel. Márpedig, ha ebben a felfogásban lépünk fel, akkor sikeresek lehetünk.”

 

Legfrissebb hírek

ZTE: bejelentették a Babos Bence, Németh Dániel cserét

Labdarúgó NB I
2026.06.17. 09:51

A DVTK-ban folytatja a vb-ezüstérmes csatár dédunokája – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.16. 17:48

Jurek végleg az MTK-é lehet, játékost kaphat érte a DVTK – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.13. 11:30

A DVTK-tól távozó Roguljic Banja Lukában folytatja – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.10. 09:29

Hahn duplázott, magabiztos diósgyőri győzelmével bronzérmes a Paks

Labdarúgó NB I
2026.05.16. 19:06

Nagy eredmény lenne Pakson egymás után a harmadik dobogós hely

Labdarúgó NB I
2026.05.16. 08:14

Az ETO megakadályozhatja, hogy a Fradi 100 éve nem látott sorozatot állítson be

Labdarúgó NB I
2026.05.15. 13:18

Női kosárlabda NB I: két légiós távozik az ezüstérmes DVTK-tól

Kosárlabda
2026.05.12. 17:17
Ezek is érdekelhetik