Újpest: szerződést bontottak a 21 éves középpályással

2012.08.27. 16:09
A labdarúgó NB I-ben szereplő Újpest közös megegyezéssel szerződést bontott a 21 éves középpályással, Nagy Patrikkal.

Nagy Patrik ebben az idényben egy félidőt játszott mindössze, azt is a bajnokság nyitó mérkőzésén a DVTK ellen 2–1-re elveszített idegenbeli találkozón. Az elmúlt szezonban sem számított alapembernek, a 2011–2012-es szezonban 12 alkalommal lépett pályára a bajnokságban az Újpest első csapatában.

A középpályás korábban megfordult az FTC II-ben, a Vasasban és az osztrák Rapid Wien második csapatában is.

Legfrissebb hírek

NB I: hosszabbított az Újpest saját nevelésű játékosa – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 10:29

Fél évre felfüggesztették az Újpest új stadionjának engedélyezési eljárását

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 16:00

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59

NB I: Fenyő Noah végleg az Újpesté

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 18:16

Újpest: régi és új arcok érkeztek az utánpótlásba – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 15:22

Hosszabbított Banai Dáviddal az Újpest – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.05.20. 17:03

Lenny Joseph: Bajnokok és kupagyőztesek akarunk lenni!

Labdarúgó NB I
2026.05.03. 19:56

Robbie Keane: Egy ilyen győzelem Újpesten nagy önbizalmat adhat

Labdarúgó NB I
2026.05.03. 19:46
Ezek is érdekelhetik