A labdarúgó NB I-ben szereplő DVTK támadója, Rudolf Gergely combizomhúzódást szenvedett csapata edzésén, így tovább várat magára a bemutatkozása – ezt maga a játékos írta hivatalos Facebook-oldalán szerdán.
Rudolf majd' egy hónapja igazolt a diósgyőri klubhoz, ám nem megfelelő erőnléte miatt azóta sem mutatkozhatott be a DVTK színeiben.
A magyar válogatott támadó debütálása a kisebb sérülés következtében tovább csúszik. A futballista bejegyzésében hozzátette, a csapatnak pénteken nyernie kell az MTK ellen.
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik






