Az élvonalbeli Kecskeméti TE labdarúgócsapatának vezetőedzője, Horváth Ferenc idegenben is veszélyes csapatnak tartja a soron következő ellenfelét – szombaton a Haladást fogadják a Széktói Stadionban –, de mindenképp győzelemben gondolkodik.
„Jó csapatnak tartom a Haladást, idegenben is veszélyes ellenfélnek számíta. Jelenleg egy ponttal áll előttünk, így remélem, előrébb tudunk lépni” – nyilatkozta Horváth Ferenc a kecskemetite.hu-nak.Horváth Ferenc a kecskemetite.hu-nak.
„Megmondom őszintén, nagyon meg voltam elégedve a lehetőséghez jutó játékosok teljesítményével. Akik játszottak, azok egytől egyig bizonyították, hogy lehet rájuk számítani. A Fradi elleni meccs kifejezetten jó volt, de az MTK ellenivel sem volt gondom. Összességében többet kaptam vissza, mint amire számítottam" – tette hozzá a labdarúgóként 32-szeres válogatottságig jutó szakember.
Legfrissebb hírek

Szegedről jön a KTE harmadik igazolása – hivatalos
Labdarúgó NB II
2026.05.21. 13:48

NB II: Banó-Szabó Bence a Vasasé – hivatalos
Labdarúgó NB II
2026.02.10. 17:49
Ezek is érdekelhetik





