Balogh Béla, a labdarúgó NB I-ben szereplő Kecskeméti TE kilencszeres válogatott védője nehezen viseli mellőzését, így ha továbbra sem számít rá kezdőként Horváth Ferenc vezetőedző, kész klubot váltani is.
„Nem könnyű. Az NB I-es pályafutásom során háromszor voltam a tartalékok között. Nem is tudom, hogy fogalmazzak... Ha nem tudok játszani, ha nem számítanak rám, akkor inkább váltanék" – nyilatkozta a korábbi válogatott védő, Balogh Béla a Petőfi Népének.Petőfi Népének.
A 27 éves belső védőnek 2013 nyarán jár le a szerződése. Habár a vezetők hosszabbítanának, egyelőre kérdéses Balogh jövője.
„Volt néhány tárgyalásom a klub vezetőivel a folytatásról. A végén abban maradtunk, hogy januárban vagy februárban újra asztalhoz ülünk" – tette hozzá a mellőzött labdarúgó.
Legfrissebb hírek

Szegedről jön a KTE harmadik igazolása – hivatalos
Labdarúgó NB II
2026.05.21. 13:48
Ezek is érdekelhetik






