KTE: Ehhez a Vidihez már nem kötnek érzelmek - Horváth F.

2012.11.10. 10:16
A labdarúgó NB I 14. fordulójában a Horváth Ferenc irányításával a megszerezhető 15 pontból 13-at begyűjtő KTE-Phoenix Mecano vasárnap a Videoton vendége lesz. A kecskeméti szakember játékosként hét évet töltött Székesfehérváron, így kellemes emlékek kötik a városhoz.

„Szerettem ott játszani és élni is – nyilatkozta Horváth Ferenc pályafutása fehérvári szakaszáról. – Mindig úgy éreztem magam, amikor visszamentem a stadionba, mintha ott laknék. Kellemes és meghatározó időszak volt, hiszen összesen hét évet futballoztam Fehérváron.”Horváth Ferenc pályafutása fehérvári szakaszáról. – Mindig úgy éreztem magam, amikor visszamentem a stadionba, mintha ott laknék. Kellemes és meghatározó időszak volt, hiszen összesen hét évet futballoztam Fehérváron.”

„Ez természetesen nem az a Vidi – folytatta a szakvezető. – Érzelmek sem kötnek már ehhez a csapathoz, persze a klubhoz és a városhoz igen. Nagyon jó együttesnek tartom, rengeteg légióssal és egy jó edzővel, nemzetközi szinten is megmutatták mire képesek. Jól védekeznek, a Basel ellen is jól néztek ki, ellenünk persze támadniuk kell. Teljesen más játékra számítok tőlük a csütörtökön látottakhoz képest, hiszen kell nekik az eredmény. Ez persze ránk is igaz, de nem hiszem, hogy védekező felfogásban lépnének pályára.”

Horváth kitért arra is, hogy a Kecskemét a vasárnapi bajnoki után kedden már a Ligakupában lép pályára az MTK ellen: „Nehéz a helyzet, hiszen 48 óra sem telik majd el a két meccs között. Akik Fehérváron játszanak, azok vélhetően kedden nem lépnek pályára. Ez azonban jó alkalom lesz azoknak, akik eddig kevesebbet játszottak.”

A 39 esztendős vezetőedző hozzátette, Balogh Béla húzódás miatt nem edzett a héten, míg Mohl Dávidnak lemaradása még van, fájdalmai azonban már nincsenek.

Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39

Felkészülés: Gavrics duplázott, az ETO legyőzte a Ferencváros El-ellenfelét

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 20:26

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:38

Fél évre felfüggesztették az Újpest új stadionjának engedélyezési eljárását

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 16:00

Hosszabbított Dzsudzsák Balázzsal a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 13:29

Michalecz szerint 10-15 százalékkal csökkennek az átlagbérek az NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 12:01

Közel az egyezség, az MTK-hoz igazolhat a Honvéd támadója – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 11:21

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59
Ezek is érdekelhetik