A Sport Televízió két műsorvezetője, Lipcsei Betta és Molnár Mátyás beszél az NSO Tv kamerája előtt az OTP Bank Liga 15. fordulójának érdekesebb mérkőzéseiről és a Harmadik Félidő extrában előkerülő Barcelona-mezről, melyet a katalán csapat küldött a DVTK súlyos beteg kapusának, Rakaczki Bencének.
Legfrissebb hírek

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok
Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27

Negyedik lett a Veszprém az ifi kézilabda BL-ben
Kézilabda
2026.06.14. 11:42
Ezek is érdekelhetik





