Videoton: az Egyesült Államokban pihen a kezdőbe vágyó védő

2012.12.16. 19:10
Szekeres Adriánnak, a labdarúgó NB I-ben szereplő Videoton védőjének továbbra is az a célja, hogy oszlopos tagja legyen csapata védelmének, de a kevesebb játéklehetőség ellenére jól érzi magát Székesfehérváron. A 23 éves belső védő az USA-ban piheni ki az őszi szezon fáradalmait, és egyéni edzésterv szerint készül a januári kezdésig.

„Az edzések intenzitása hihetetlenül nagy, úgy érzem, nagyon sokat fejlődtem azóta, hogy a Vidihez kerültem. Bízom benne, hogy tavasszal is kapok bizonyítási lehetőséget Paulo Sousától, és ezzel a lehetőséggel élni is tudok, hiszen a célom az, hogy idővel oszlopos tagja legyek a Vidinek. Most azonban a pihenésé lesz a főszerep. Két hetet fogok eltölteni Amerikában három barátommal együtt. Miamiban fogunk kikapcsolódni, valamint néhány NBA- és NFL-mérkőzésre is ellátogatunk. Miután hazajöttünk az USA-ból, azonnal indulok Skóciába, ahol a barátnőm dolgozik, együtt töltjük kint a karácsonyt és a Szilvesztert is. Persze nemcsak pihenéssel telik a december, hiszen Nachótól, az erőnléti edzőnktől igen komoly házi feladatot kaptunk, amelyben rengeteg futás és erősítés szerepel” – nyilatkozta a nyáron az MTK-tól érkezett Szekeres Adrián a vidi.hu-nak.

Szekeres Adrián ebben a szezonban hét alkalommal lépett pályára a bajnokságban, és egy gólpassz szerepel a neve mellett.

Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:55

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 09:21

Labdarúgás: az FTC nyerte az U16-os és az U19-es Magyar-kupát is

Utánpótlássport
2026.06.13. 20:30

Labdarúgás: a Vasas Kubala Akadémia nyerte meg az U17-es Magyar-kupát

Utánpótlássport
2026.06.12. 20:40

Tóth Balázs: A második félidő sokkal jobban nézett ki, az első nem volt jó

Magyar válogatott
2026.06.10. 10:24

Szűcs Tamás a Szoboszlai Dominiknek adott gólpasszáról: Tudtam, hogy ott lesz

Magyar válogatott
2026.06.10. 09:25
Ezek is érdekelhetik