Paks: Lencsét hiába akarják, Szivics maradhat

2013.01.17. 09:53
null
Szivics elmondta, valószínűleg hosszabbít a Pakssal <br />(Fotó: Mirkó István – archív)
Az MVM Paks labdarúgócsapatának vezetőedzője, Tomiszlav Szivics téli kiszemeltjeiről és nyáron lejáró szerződéséről is beszélt a Nemzeti Sportnak adott interjúban.

„Balogh Béla érkezésének örültem volna, ő azonban Pécsre tart. Lencse Lászlót is szívesen látnám, de tartok tőle, őt sem tudjuk megszerezni. Egyébként pedig úgy vagyok vele, kizárólag a kezdő tizenegybe érdemes igazolni. Ha valaki nem fér be a csapatba, nem jelent erősítést, a kispadra meg minek játékost hozni?!” – mondta az erősítésekkel kapcsolatban a Nemzeti Sportnak a Paks vezetőedzője, Tomiszlav Szivics.

A paksi szakvezetőség decemberben öt futballistával tudatta, hogy megfelelő ajánlat esetén távozhatnak, közülük már csak Sifter Tamás edz a tolnaiakkal.

„Közöltem vele, Bartha László és Báló Tamás előtte van a sorban, mire úgy reagált, hogy vállalja a csatát. Örülök, hogy nem adta fel. Mivel nem szeretem az állóvizet, nem tetszett, hogy láthatóan megelégedett a helyzetével, azzal, hogy Pakson idejében megjön a fizetés, hogy az élet szép. Válaszút elé állítottam: vagy elmegy innen, vagy újra olyan motivált lesz, mint egy kisgyerek. Utóbbit választotta, és ezért becsülöm. Példaértékű, ahogy Sifter Tamás a felkészülés kezdete óta dolgozik, meglátjuk, ez mire lesz elég” – mondta a középpályásról a szakember, aki nyáron lejáró szerződésére is kitért.

„Már tárgyaltam erről Haraszti Zsolttal. Az igazat megvallva sokkal tartozom az ügyvezető úrnak. Azért tartozom neki, mert akkor bízott bennem, amikor senkit sem érdekeltem. Nagy esélyt kaptam tőle, és egyrészt igyekszem élni vele, másrészt úgy érzem, ezek után az adósa vagyok. Vagyis minden bizonnyal maradok” – fogalmazott Szivics.

A Videotonnál mellőzött Lencse Lászlóval kapcsolatos tegnapi hírünk, hogy a csatár továbbra is szerepel a Győri ETO kívánságlistáján is.

HA ARRA IS KÍVÁNCSI MI A VÉLEMÉNYE A PAKSI MESTERNEK A KULCSÁR DÁVID-ÜGYRŐL, MIT MOND A TÉLI FELKÉSZÜLÉSRŐL, AKKOR KERESSE A NEMZETI SPORT CSÜTÖRTÖKI SZÁMÁBAN MEGJELENT INTERJÚT!

 

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
44 perce

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
10 órája

Felkészülés: Jurek Gábor mesternégyesével az MTK legyőzte a Kazincbarcikát

Labdarúgó NB I
13 órája

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
17 órája

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
18 órája

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26
Ezek is érdekelhetik