Újpest: Lázár a bajnokság tavaszi folytatásán már ott lenne

2013.01.23. 16:54
Lázár Bence, a labdarúgó NB I-ben szereplő Újpest támadója a klub hivatalos honlapjának elmondta: a bajnokság tavaszi rajtján már szeretne pályára lépni. A nemrégiben szerződést hosszabbító támadó beszélt a Kaiserslautern ellen elveszített felkészülési mérkőzésről is.

„Jól éreztem magam a pályán, nagyon vártam már, hogy az edzések után meccsen is újra csatlakozzak a többiekhez – mondta az ujpestfc.hu-nak Lázár Bence. – Rögtön egy erős ellenfél ellen játszhattam, többet birtokolták a labdát a németek, de a mi támadásaink is hordoztak veszélyt magukban. Egyszer kerültem nagyobb helyzetbe, úgy éreztem, hogy a kapus nem tudná hárítani a lövésemet, de a védők az utolsó pillanatban blokkolták a labdát. Bízom benne, hogy az előttünk álló edzőmérkőzésen fokozatosan felveszem a meccsek ritmusát, és a felkészülés végére teljesen készen állok majd a bajnoki találkozókra."Lázár Bence. – Rögtön egy erős ellenfél ellen játszhattam, többet birtokolták a labdát a németek, de a mi támadásaink is hordoztak veszélyt magukban. Egyszer kerültem nagyobb helyzetbe, úgy éreztem, hogy a kapus nem tudná hárítani a lövésemet, de a védők az utolsó pillanatban blokkolták a labdát. Bízom benne, hogy az előttünk álló edzőmérkőzésen fokozatosan felveszem a meccsek ritmusát, és a felkészülés végére teljesen készen állok majd a bajnoki találkozókra."

A lila-fehérek csütörtökön az azeri kupagyőztes FC Bakival találkoznak, majd két pénteki edzés után szombaton térnek haza Magyarországra.

„Küzdelmes mérkőzésre számítok csütörtökön, szeretném, ha győzelemmel zárnánk az első edzőtábort. Ezúttal egy teljesen más futballkultúrából érkező csapat lesz az ellenfelünk, jó erőfelmérő lesz számunkra, hogy ellene hogyan tudunk majd teljesíteni" – mondta Lázár a csütörtöki összecsapással kapcsolatban.

Legfrissebb hírek

Felkészülés: hátrányban volt, de végül három góllal győzött a Paks

Labdarúgó NB I
12 órája

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
14 órája

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39

Felkészülés: Gavrics duplázott, az ETO legyőzte a Ferencváros El-ellenfelét

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 20:26

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:38

Fél évre felfüggesztették az Újpest új stadionjának engedélyezési eljárását

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 16:00

Hosszabbított Dzsudzsák Balázzsal a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 13:29

Michalecz szerint 10-15 százalékkal csökkennek az átlagbérek az NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 12:01
Ezek is érdekelhetik