Ahogy arról már beszámoltunk, a Győri ETO–Bp. Honvéd labdarúgó Magyar Kupa-mérkőzés után kórházba kellett szállítani a vendégek csatárát, Délczeg Gergelyt. Úgy tudjuk, a támadót már hazaengedték.
Délczeget már a 11. percben le kellett cserélni, miután összefejelt Lipták Zoltánnal. A kispesti csatár szédülésre panaszkodott, és mivel állapota nem javult, a mérkőzés után kórházba vitték. Éjfél körül még vizsgálták, étersüléseink szerint azonban nincs szó súlyos sérülésről, ezért ma már hazaengedték a kórházból a csatárt.
Legfrissebb hírek

A 42 éves Tomás Tujvel hosszabbított a Honvéddal
Labdarúgó NB I
2026.06.19. 19:58

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

NB I: a bajnoktól igazolt védőt az újonc Honvéd
Labdarúgó NB I
2026.05.25. 10:43
Ezek is érdekelhetik




