Bp. Honvéd: Délczeg Gergelyt már hazaengedték a kórházból

2013.02.28. 11:53
Ahogy arról már beszámoltunk, a Győri ETO–Bp. Honvéd labdarúgó Magyar Kupa-mérkőzés után kórházba kellett szállítani a vendégek csatárát, Délczeg Gergelyt. Úgy tudjuk, a támadót már hazaengedték.

Délczeget már a 11. percben le kellett cserélni, miután összefejelt Lipták Zoltánnal. A kispesti csatár szédülésre panaszkodott, és mivel állapota nem javult, a mérkőzés után kórházba vitték. Éjfél körül még vizsgálták, étersüléseink szerint azonban nincs szó súlyos sérülésről, ezért ma már hazaengedték a kórházból a csatárt.

 

Legfrissebb hírek

Közel az egyezség, az MTK-hoz igazolhat a Honvéd támadója – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 11:21

A 42 éves Tomás Tujvel hosszabbított a Honvéddal

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 19:58

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek

Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Kézi: nagy csatában kikapott a Győr a Bukaresttől az ifi leány BL-ben

Utánpótlássport
2026.06.06. 14:38

Kézi: hullámvölgy nélkül menetelt az U16-os bajnoki címig a Győri ETO

Utánpótlássport
2026.05.29. 09:01

Csehországból is érdeklődnek a Honvéd tehetsége iránt – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.05.26. 14:42

Megjósolt váltás: külföldi szakember érkezhet Feczkó Tamás helyére

Labdarúgó NB I
2026.05.26. 11:00

NB I: a bajnoktól igazolt védőt az újonc Honvéd

Labdarúgó NB I
2026.05.25. 10:43
Ezek is érdekelhetik