DVSC: Mészáros szerint Kovács elnézést kért tőle a büntetőnél

2013.02.21. 16:59
Mint tegnap beszámoltunk róla, az emberelőnyben játszó Videoton egy büntetőből szerzett góllal győzte le a DVSC-Tevát a Ligakupa negyeddöntőjének első meccsén. Mészáros Norbert a klub hivatalos honlapjának elmondta, Kovács István elnézést kért tőle az eset után, amely a debreceni védő szerint egyértelműen nem volt tizenegyes.

„Kicsit számítottam rá, hogy ezt fogja tenni, mert annyira már ismerem, így visszaléptem, és vigyáztam, ne tegyek semmilyen mozdulatot a lába felé, ennek ellenére eljátszotta a nagy halált, és a játékvezető büntetőt ítélt – idézi Mészáros Norbertet a dvsc.hu.– Abszolút nem volt jogos a tizenegyes, mindent elárul, hogy a játékos az eset után odajött hozzám, és elnézést kért. Utólag visszanézve a szituációt, örülhetek, hogy nem sérültem meg, mert a lábam végig a földön maradt, és ahogy Kovács István szándékosan nekiesett, rosszabbul is járhattam volna. A játékvezető talán nem úgy helyezkedett, hogy jól látta volna az esetet, de az asszisztens mindenképpen segíthetett volna neki. Kár érte, mert nagyon vártuk már ezt a meccset, hiszen hosszú volt a felkészülés, és jó volt ismét tétmérkőzést játszani."dvsc.hu.– Abszolút nem volt jogos a tizenegyes, mindent elárul, hogy a játékos az eset után odajött hozzám, és elnézést kért. Utólag visszanézve a szituációt, örülhetek, hogy nem sérültem meg, mert a lábam végig a földön maradt, és ahogy Kovács István szándékosan nekiesett, rosszabbul is járhattam volna. A játékvezető talán nem úgy helyezkedett, hogy jól látta volna az esetet, de az asszisztens mindenképpen segíthetett volna neki. Kár érte, mert nagyon vártuk már ezt a meccset, hiszen hosszú volt a felkészülés, és jó volt ismét tétmérkőzést játszani."

„Jó iramú, rangadóhoz méltó összecsapás volt, ám Luis Ramos kiállítása megnehezítette a dolgunkat. Tíz emberrel sem játszottunk azonban alárendelt szerepet, sőt ziccereink is voltak. Arról lehetett néhány helyen olvasni, hogy beszorított minket a Videoton, ami azért tűnhetett így, mert azt tettük, amit minden tíz emberrel futballozó gárda tenne: tudatosan védekeztünk. A csapat erejét azonban mutatja, hogy a meccs utolsó perceiben létszámhátrányban is megszorongattuk a Videotont, két óriási helyzetet dolgoztunk ki" – tette hozzá a védő.

Legfrissebb hírek

Népsport: amikor a Ferencvárosnak jó volt az egy pont…

Népsport
2026.06.09. 10:33

Újabb játékossal hosszabbított szerződést az NB II-es Videoton

Labdarúgó NB II
2026.05.29. 15:34

NB II: hosszabbított a Videoton csapatkapitánya – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.28. 10:35

A középpályára érkezett a Videoton első igazolása

Labdarúgó NB II
2026.05.23. 10:08

NB II: a Videoton három játékosa is visszatér korábbi csapatához – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.20. 16:14

Fehérvári győzelemmel köszönt el a másodosztálytól a Budafok

Labdarúgó NB II
2026.05.17. 16:59

Kétgólos Honvéd-siker a feljutók rangadóján, kiesett a Budafok és a Békéscsaba – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.05.10. 21:00

Thrillerbe illő hajrával menekült meg a Szentlőrinc

Labdarúgó NB II
2026.05.10. 18:50
Ezek is érdekelhetik