FTC-Újpest: Antón eltiltása marad, nem játszhat a derbin

2013.03.07. 16:43
A Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága másodfokon is fenntartotta döntését, így az Újpest FC–Paksi FC (0–6) bajnoki első félidejében kiállított José María Antón kénytelen eltiltás miatt kihagyni a Ferencváros elleni derbit. A fegyelmi bizottság első fokon is egy mérkőzésre tiltotta el Antónt.

„Klubunk értetlenül veszi tudomásul a döntést, hiszen meggyőződésünk, hogy José María Antón nem követett el szabálytalanságot, sőt bravúros szerelést hajtott végre Könyves Norberttel szemben” – közölte hivatalos honlapján, az ujpestfc.hu-n a lila-fehér csapat.

Legfrissebb hírek

NB I: Szlovéniában folytatja az Újpest grúz védője – hivatalos

Labdarúgó NB I
43 perce

NB I: hosszabbított az Újpest saját nevelésű játékosa – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 10:29

Fél évre felfüggesztették az Újpest új stadionjának engedélyezési eljárását

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 16:00

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59

NB I: Fenyő Noah végleg az Újpesté

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 18:16

Újpest: régi és új arcok érkeztek az utánpótlásba – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 15:22

Hosszabbított Banai Dáviddal az Újpest – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.05.20. 17:03

Lenny Joseph: Bajnokok és kupagyőztesek akarunk lenni!

Labdarúgó NB I
2026.05.03. 19:56
Ezek is érdekelhetik