NB I: Rúgott gól nélkül mi sem tudunk nyerni - Szentes

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2013.04.12. 21:50
A labdarúgó NB I 23. fordulójában az MVM Paks hazai pályán 1–0-s győzelmet aratott a Diósgyőr ellen. A találkozót közvetítő Sport Televíziónak adott nyilatkozatában Szentes Lázár, a DVTK szakmai igazgatója elmondta, rúgott gól nélkül ők sem képesek meccset nyerni, míg a paksiakat irányító Tomiszlav Szivics megemeli a kalapját játékosai előtt. Csernyánszki Norbert, a hazaiak kapusa szerint azt nyújtották, amire valójában képesek.

Szentes Lázár (a DVTK szakmai igazgatója): – Nem dőlt el semmi az első húsz percben, de az örök törvényt mi sem tudtuk megváltoztatni: rúgott gól nélkül még senki nem nyert mérkőzést a világon, bár voltak lehetőségeink, de ez most mellékes. Veszélyesebben futballoztunk, mint a Paks, de ma nem sikerült semmi. Nem úgy játszottunk, ahogy kellett volna, egyénileg és csapat szinten is sokkal több van bennünk.Szentes Lázár (a DVTK szakmai igazgatója): – Nem dőlt el semmi az első húsz percben, de az örök törvényt mi sem tudtuk megváltoztatni: rúgott gól nélkül még senki nem nyert mérkőzést a világon, bár voltak lehetőségeink, de ez most mellékes. Veszélyesebben futballoztunk, mint a Paks, de ma nem sikerült semmi. Nem úgy játszottunk, ahogy kellett volna, egyénileg és csapat szinten is sokkal több van bennünk.

Tomiszlav Szivics (a Paks vezetőedzője): – A kisebb csapatok ellen, mint a Siófok és az Eger, valami hiányzik a játékunkból. Ma a játékosok teljesítették azt, amit megbeszéltünk, le a kalappal előttük. Végig fegyelmezettek voltunk, és veszélyes kontrákat vezettünk. A hat nap alatt játszott három mérkőzés sokat kivett a játékosokból, akiknek jár a gratuláció, mert nagyon fontos három pontot szereztek.

Csernyánszki Norbert (a Paks kapusa): – Hála az istennek végre sikerült nekünk megszerezni a vezetést. Úgy gondolom, hogy rengeteg helyzetet alakítottunk ki, így a győzelmünk maximálisan megérdemelt. Nagyon jó ritmusú mérkőzés volt, lüktetett a játék, szerintem a nézők is élvezték a meccset. Támadásban és védekezésben is azt nyújtottuk, amit tudunk.

Legfrissebb hírek

Felkészülés: hátrányban volt, de végül három góllal győzött a Paks

Labdarúgó NB I
7 órája

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
10 órája

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39

Felkészülés: Gavrics duplázott, az ETO legyőzte a Ferencváros El-ellenfelét

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 20:26

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:38

Fél évre felfüggesztették az Újpest új stadionjának engedélyezési eljárását

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 16:00

Hosszabbított Dzsudzsák Balázzsal a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 13:29

Michalecz szerint 10-15 százalékkal csökkennek az átlagbérek az NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 12:01
Ezek is érdekelhetik