DVSC: mérsékelték az FTC ellen kiállított védő eltiltását
Mérsékelték Máté Péternek, a labdarúgó NB I-ben szereplő DVSC-Teva hátvédjének büntetését. A klub hivatalos honlapjának tájékoztatása szerint a három meccsre szóló eltiltást kettőre csökkentette az MLSZ fellebbviteli bizottsága.
A fegyelmi bizottság három bajnokira szóló eltiltást szabott ki az FTC ellen kiállított Máté Péterre, ám a DVSC az ügy újratárgyalását kérte. A fellebbviteli bizottság Róka Géza klubigazgató és a Loki védőjének meghallgatása után két mérkőzésre csökkentette a büntetést.
Máté Péter egy találkozót már kihagyott, így csak a 2013–2014-es szezon nyitó mérkőzésén nem léphet majd pályára.
Legfrissebb hírek

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






