KTE: Antal megérett a külföldi szereplésre, távozó középpályás

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2013.06.14. 11:03
Az elmúlt napokban több átigazolási hír is megjelent a KTE-Phoenix Mecano 21 éves kapusáról, Antal Botondról, aki menedzsere szerint a külföldi szereplésre is megérett. Vörösbaranyi József másik két kecskeméti játékosáról is beszélt megkeresésünkre.

„Antal Botond Kecskeméten alapembernek számít, jól véd, és bár vannak magyar megkeresései, felesleges lenne mindenáron klubváltásban gondolkodni. Ettől függetlenül Botond megérett a külföldi szereplésre is, és ha minden fél számára megfelelő ajánlat érkezik, akkor lehet szó a távozásáról, de nem minden áron, a cél ugyanis az, hogy folyamatosan játszhasson, fejlődhessen” – nyilatkozta a Nemzeti Sport Online-nak a kapus menedzsere, Vörösbaranyi József, aki kérdésünkre további kecskeméti játékosokra is kitért. Vörösbaranyi József, aki kérdésünkre további kecskeméti játékosokra is kitért.

„Nagy Patriknak lejárt a szerződése Kecskeméten. A 22 éves középpályás a bajnokság utolsó három fordulójában kezdő volt, ekkor tudta bizonyítani, hogy lehet rá számítani. A KTE-nél lejár a szerződése, szeretnénk olyan csapatot találni neki, ahol állandó lehetőséget kap, már van iránta érdeklődés NB I-es csapattól” – mondta a korábban az Újpestben és a Ferencvárosban is megforduló Nagy Patrikról a játékosügynök, aki a szintén kecskeméti Varga Róbert kapcsán annyit jegyzett meg, hogy a védőnek élő szerződése van, nincs arról szó, hogy távozna a KTE-től.

Vörösbaranyi József a Stars and Friends nemzetközi menedzseriroda magyarországi képviselője. Ez az iroda képviseli a legutóbb Kecskeméten kölcsönben szereplő salvadori Rafael Burgost is. Vele kapcsolatban a játékosügynök megjegyezte, több klub is érdeklődik iránta, de a Kecskemét is szívesen megtartaná, még nem született döntés vele kapcsolatban. Mint ismeretes, a Győri ETO vezetői korábban már elismerték, hogy szerepel a kiszemeltjeik között, ugyanakkor az nem igaz, hogy már megegyeztek volna a támadóval.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A KTE-PHOENIX MECANÓNÁL
Érkezők: Farkas István (Cegléd – kölcsönből vissza), Farkas András (Bajai LSE – kölcsönből vissza), Gyagya Attila (Szolnoki MÁV FC – kölcsönből vissza), Milan Csokics (szerb, Bajai LSE – kölcsönből vissza), Tölgyesi Viktor (Gyirmót FC Győr – kölcsönből vissza)
Távozik/távozhat:Rafael Burgos (salvadori, Ried – Ausztria, kölcsönből vissza?), Kovács Ádám (Nyíregyháza Spartacus, kölcsönből vissza?), Mohl Dávid (Újpest FC?), Nagy Patrik (?), Eugene Salami (nigériai, DVSC-Teva, kölcsönből vissza?), Vaskó Tamás (?)
Kiszemeltek: Ivancsics Gellért (Bp. Honvéd)

 

Legfrissebb hírek

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
9 órája

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
16 órája

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
17 órája

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18
Ezek is érdekelhetik