A Diósgyőr labdarúgócsapata 2–0-ra legyőzte a Paksot a szombathelyi Király-kupa elődöntőjében. A DVTK Rudolf Gergely büntetőjével szerzett vezetést az első 30 percben – egy félidő ezúttal fél óráig tartott –, amelyet a második játékrészben a szerb Zoran Kosztics duplázott meg egy parádés emeléssel. A tornát végül a házigazda Haladás nyerte meg, miután a fináléban 2–1-re felülmúlta a miskolciakat.
DVTK–PAKS 2–0DVTK–PAKS 2–0
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






