DVSC: Sidibe ismét edzett, a Pécs ellen már játszhat
Újra edzésbe állt a Debrecennél Ibrahima Sidibe, akinek azért volt szüksége több mint háromhetes kényszerpihenőre, mert az augusztus 4-ei Mezőkövesd elleni bajnokin agyrázkódást szenvedett.
A szenegáli játékos kiheverte az agyrázkódást,és vasárnap a Pécs ellen már ott lehet Kondás Elemér csapatában.
A dvsc.hu arról is beszámolt, hogy a Dusan Brkovics szerdán szintén edzésbe áll, és hogy az FTC ellen megsérülő, egyelőre a csapattól külön készülő Selim Bouadla is bevethető állapotba kerülhet a hétvégi bajnokira.
Legfrissebb hírek

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






