Kecskemét: Lemondtam volna az első gólomról - Koszó

2013.08.15. 22:02
Koszó Balázs, a labdarúgó NB I-ben szereplő KTE-Phoenix Mecano jobb oldali védője a csapata érdekében lemondott volna élete első élvonalbeli találatáról, ám most már csak a jövőre koncentrál.  

„Nyilvánvalóan lemondtam volna a gólomról, még ha persze örül is az ember ennek. Amikor betaláltam, akkor már nem volt idő ünnepelni, hiszen futottunk az eredmény után. Nagyon sajnálom, hogy végül így alakult" – nyilatkozta élete első élvonalbeli gólját szerző Koszó Balázs a klub hivatalos oldalának.Koszó Balázs a klub hivatalos oldalának.

„Fejmosásnak nevezhető dolgot nem kaptunk, de azért hosszabban elemeztük a hibákat. Visszafordítani már nem tudjuk az időt, így innentől előre tekintünk, szombaton mindent meg kell tennünk a javítás érdekében" – nézett a jövőbe a 25 éves jobb oldali védő.

Legfrissebb hírek

NB II: korábbi U-válogatott játékost igazolt a Kecskemét – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.28. 11:00

Szegedről jön a KTE harmadik igazolása – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.21. 13:48

Ajkáról érkezik kapus Kecskemétre a távozó Varga Bence helyére

Labdarúgó NB II
2026.05.19. 10:52

Videó: a Honvéd játékosa széttépte a mezét, majd mutogatni kezdte a bírónak

Labdarúgó NB II
2026.03.10. 08:49

Feszült hangulatú meccset nyert meg a Kecskemét a Bozsik Arénában

Labdarúgó NB II
2026.03.09. 21:53

Hosszabbításban dőlt el: az ETO legyőzte a KTE-t, és ott van a Magyar Kupa elődöntőjében

Labdarúgó NB I
2026.03.03. 22:37

NB II: Banó-Szabó Bence a Vasasé – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.02.10. 17:49

NB II: erre számítani lehetett, szerződéshosszabbítás Kecskeméten

Labdarúgó NB II
2025.11.20. 12:52
Ezek is érdekelhetik